SPAM

Tutaj możecie w swoich komentarzach zostawiać linki do swoich blogów. Z miłą chęcią je poczytam

41 komentarzy:

 1. Cześć :) Chciałabym zachęcić ciebie do odwiedzenia mojego opowiadania. Mam nadzieję, że jeśli spodoba ci się choć jeden rozdział zostaniesz na dłużej :)
  www.sweet-sounds-of-his-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na nowy rozdział :) Liczę na Twoją opinie:)
  http://opko-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam Cię na: http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy rozdział :) Zapraszam :*
  http://opko-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! Od wczoraj zaczęłam pisać całkiem nowe opowiadanie, oczywiście z udziałem chłopców z One Direction. Założę się, że wiesz po co zostawiam tutaj taki komentarz. Tak więc chciałabym Cię zaprosić na tego bloga. Zeleży mi na znalezieniu stałych czytelników - bo to właśnie oni są głównym filarem podtrzymującym opowiadanie. Tak więc gdy będziesz miała wolną chwilkę, serdecznie Cię na niego zapraszam :)

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. na samym wstępie chciałabym przeprosić za spam.
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com pojawił się już szósty rozdział z perspektywy Pandory - czyli jednej z pacjentek.
  zachęcam do przeczytania oraz do wyrażenia szczerej opinii na jego temat.
  zapraszam także na naszego nowego bloga http://drunk-sweet-and-stoned.blogspot.com/ którego zaczniemy prowadzić po zakończeniu obecnego. na razie można zapoznać się z fabułą oraz z bohaterami, którzy będą tam występować :)
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej.:D
  Zapraszam cię na mojego bloga:
  http://wegreetinlondon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo dróg, które z pewnością nie są proste.
  Dużo uczuć, które mogą namącić w głowie.
  Dużo nawych osób, mieszajacych w nowo zaczętym życiu.
  Jak sobie poradzi Melissa?
  Odwiedź mnie czasem, a się przekonasz.
  http://candice-returns.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam ;**
  Buziaki, Candice

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga: negatywy-uczuc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na mojego bloga.
  Dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że ci się spodoba :)
  http://think-about-it-and-be-your-self.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na Rozdział 1 http://dream-love-friendship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Alex jest zwykłą nastolatką, której nie bardzo się powodzi w szkole. Ma przyjaciółkę Katie, która pomaga jej w trudnych chwilach. Jest wielką fanką One Direction. Marzy aby pójść na ich koncert. Na kilka dni przed jej urodzinami otrzymuje dwa bilety na ich koncert. Idzie na niego z Katie. Koncert 1D jest w dniu jej osiemnastych urodzin. Czy coś się na nim wydarzy? Czy życie Alex się w pewien sposób zmieni? Jaki wpływ będą mieli na nie chłopaki? Czy Alex znajdzie swoją wielką miłość?
  Zapraszam na bloga: http://summer-love-1dstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam : http://i-love-creation.blogspot.com/ oraz http://dopokibede.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ nowy blog ;)

  nn na
  http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-siodmy.html

  Rozdział siódmy


  „W uroczej i romantycznej atmosferze Louis Tomlinson oświadczył się swej wybrance.”

  Trudno czekać na coś , co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, Jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz. Kiedy się kocha, to jest się szczęśliwym cały czas bez względu na okoliczności. Tylko jednak jak wiesz, że coś się kroki nie czujesz się już tak samo . Są w życiu chwile, gdy myślę, że gorzej być nie może . Wtedy właśnie się okazuje, że się mylę.
  Wpatrywałam się przed siebie niczym zahipnotyzowana. Ocknęłam się dopiero wtedy kiedy większa fala lekko mnie ochlapała. Wstałam z piasku i szurając nogami podeszłam bliżej morza. Spoglądając na cień swojego chłopaka odwróciłam się w jego stronę.
  - Dlaczego jesteś taka nieobecna? – zatroskany podszedł do mnie. Wspięłam się lekko na palcach i wpiłam się w jego usta.

  OdpowiedzUsuń
 15. Cześć! Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga, który liczy już cztery rozdziały. Historia opowiada o Rosalie, która została pokrzywdzona przez los. Najpierw śmierć matki, sierociniec, a następnie życie na własną rękę, podczas którego poznaje chłopaka. Kiedy myśli, że może być coraz lepiej, zostawia ją, gdyż chce się teraz skupić na karierze. Załamana Ros postanawia opuścić rodzinne miasto – Londyn – w którym jak mówi nic jej już nie trzyma i przeprowadza się do Stanów w poszukiwaniu swojej cioci, siostry jej zmarłej mamy. Czy to się jej uda? Czy w los się do niej uśmiechnie? Wszystkiego się dowiesz czytając. Jeśli znajdziesz czas i wejdziesz na mojego bloga, przeczytasz, a Ci się spodoba, zachęcam do komentowania, obserwowania i w ogóle, pozostania na dłużej. Sama wiesz, że czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Przepraszam za spam, pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. http://shouldwetrulylovetobehappy.blogspot.co.uk/ a tu taki moj SPAM. Czekam na twoja opinie ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com
  wszyscy-maja-marzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej :) Dopiero co zaczynam bloga, ale dzisiaj dodam 2. rozdział i mimo wszystko mam nadzieję, że przeczytasz, skomentujesz i że Ci się spodoba.

  http://sad-beautiful-tragic-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Heej :) Zapraszam: can-we-stop-this-for-a-minute.blogspot.com A tu zwiastun bloga: https://www.youtube.com/watch?v=chdK6dxQKVs
  Mam nadzieję, że wpadniesz :) xx

  OdpowiedzUsuń
 20. http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Spam time.!
  Spam time.!

  -Sophie Dermond. - słyszę głos niskiej kobiety. Ruda, czyli Sophie wstaje i ruszyła za facetką. Boże, jak ja się denerwuję!
  Po jakimś czasie powraca Sophie, z jej wyrazu twarzy trudno cokolwiek wyczytać. Tuż za nią pojawia się kobieta, która ją wyczytała.
  -Liliana Loster. - mówi bezbarwnym głosem, wstaję i kieruję się w jej stronę. Idę za nią zielonym korytarzem, na końcu którego są drzwi, serce wali mi jak młotem. "Moja przewodniczka" puka w ścianę, jak by pomyliła ją z drzwiami. Po paru sekundach pojawia się w nich chłopak. Ja pierdole, jakie ciacho! O nie, motyle w brzuchu, błagam, tylko nie teraz.! Zaprasza mnie do środka. Na fotelu siedzi jakiś blondyn, a przy perkusji, obok klawiszy stoi czarnowłosa dziewczyna.
  ********
  -Uwaga, uwaga! - mówi kobieta.
  -Żeby nie przeciągać. Zdecydowaliśmy, że do naszego zespołu przyjmiemy Sophie i Kasię. Gratulacje. Chodźcie musimy omówić parę szczegółów. Resztę żegnam. - mówi to z ociąganiem i lekkim zawodem w głosie, widocznie nie on tak zadecydował... Ale, czy on powiedział "Sophie i Kasię"?! Nie zostałam przyjęta. Wrota marzeń zatrzasnęły mi się przed nosem, wargi mi drżą, nie teraz Lili, nie możesz płakać. Znieś to, wypłaczesz się później.

  http://i-gonna-learn-how-to-fly.blogspot.com/
  http://fuckmeniall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam do mnie http://charlie-true-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Kate Allen. Życie szybko pokazało jej swe prawdziwe oblicze. W młodym wieku wystawiło ją bez Boskiej opieki, tuż przed nosy wygłodniałych drapieżników. Walcząc o przetrwanie zbudowała wokół siebie mur, a przed oczyma miała jedynie widok drapieżców rzucających się na jej ciało. Czy kiedy odważy się przekroczyć próg bezpiecznej fortecy, życie znów przypomni jej, że nadzieja jest już zakopana głęboko pod ziemią?
  zapraszam na: http://gorzka-strona-cukierka.blogspot.com/ ^^

  OdpowiedzUsuń
 25. Matylda dziewczyna pochodząca z Polski . Wraz z 3 przyjaciółkami zaczyna nowe życie w LOndynie aby zapomnieć o swoim byłym chłopaku. Czy zapomni, czyj jej życie się odmieni ? Czy zawsze będzie kolorowo? To wszystko na blogu :http://koffyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Selena od najmłodszych lat wychowywała się w 'Akademii' uczyli ją tam kultury, manier i przede wszystkim czarów. Dziewczyna jest czarodziejką, lecz nie tylko. Ma dodatkową moc, a jest nią bycie aniołem. Młoda czarodziejka jest gnębiona, przez posiadanie drugiej mocy. Nie radzi sobie. Kiedy kończy upragnione 18 lat i przenosi się do Londynu gdzie musi radzić sobie sama. Poznaję tam uroczą blondynkę - Aurorę, która wraz z nią dzieli sekret. Również ma moce. Lecz nie tylko Aurora staje jej na drodze. Poznaje również chłopaków z One Direction. Czy zespół pomoże dziewczyną dochować tajemnicy? Czy może wszystko popsują? Czy czarodziejki poradzą sobie w normalnym świecie?
  http://beautiful-magic-and-scared.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Dziewczyna nie lubiana w szkole...wyjeżdża do babci do Londynu. Poznaje pare nowych ludzi, cieszy się że w końcu jest ktoś kto ją akceptuje...jednak jej szczęście i problemy się nie kończą. Zakochuje się...ale co w tym jest złego? Bo nie w jednej osobie...Jak zakończy się ta historia.? A jak zacznie.? Dowiesz się czytając: http://myownworld-opowiadanieoonedirection.blogspot.com/

  Przepraszam za spam. Mam nadzieję że zajrzysz.:)

  OdpowiedzUsuń
 28. **Spam**Z góry przepraszam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz**

  'Przecież życie jest proste...Uh? Co powiedziałeś? To czyste kłamstwo.Czasami życie to piekło. Staje się ono takie przez nasze uczynki i decyzje. A nieraz po prostu nie mamy na to wpływu. Los jest nie przewidywalny. Nie wiadomo co Cię spotka za rogiem.Chwytaj każdy dzień jakby był tym ostatnim. Idź za głosem swego serca, rób to co kochasz, nawet jeśli inni tego nie tolerują.Ludzie nie docenią życia, dopóki nie przekonają się, jakie jest ono ważne, ile by stracili, gdyby nie poznali jego dobrych stron.'
  Ona - Zwykła dziewczyna z małego miasteczka, od urodzenia kochała śpiewać
  On - Niezwykły chłopak, członek najpopularniejszego boysbandu na świecie.
  Ich spotkanie będzie zupełnie przypadkowe. On od razu zobaczy w Niej swoją bratnią duszę, drugą połówkę. Ona będzie podchodziła do Niego z większym dystansem. Po pewnym czasie, Ona nie będzie mogła dłużej żyć w samotności. Zakocha się w Nim bez pamięci. Ich przyjaźń zamieni się w uczucie silniejsze od samej Śmierci. Ale czy potężniejsze od kłamstw, które później zaczną ich otaczać?
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga : http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  Xoxo :*****

  OdpowiedzUsuń
 29. o siostrze jednego z chłopaków.
  http://one-direction-change.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Dziewczyna która ma jedno marzenie- uciec ze swojego rodzinnego domu. Dlaczego? Otóż rodzice znęcają się nad nią. Ciągle piją. Ona nie daje już sobie z tym wszystkim rady. W końcu przylatuje jej kuzyn. Zabiera ją do siebie. Czy zacznie lepsze życie?
  Dowiesz się czytając moje opowiadanie. :)
  Taki krótki opis. Mam nadzieję że zajrzysz. :)
  Oto link: http://opowiadanieoonedirectionnn.blogspot.com/
  Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 31. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Chciałabym cię zaprosić na nowego bloga o Janoskians, nie wiem czy odpowiada ci ten temat, ale oto link: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/. Liczę na twoją SZCZERĄ opinie. Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń

 32. Zapraszam!!

  http://odplyn-z-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. http://fed-up-with-the-fantasie.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie ;]

  OdpowiedzUsuń
 34. Ona nigdy nie miała łatwego życia. Wpadła z przyjaciółmi uzależnienia przez ból, z którym nie potrafi sobie poradzić po stracie najbliższych osób.
  On spełnia swoje największe marzenia. Każdy swój cel osiąga, ale nie tym razem. Ona nie chce się poddać. Czym można być wielkim dupkiem o prawdziwym sercu ?
  Ona i On historia przypominająca piekło. Trzecie osoby stwarzają ich miłość coraz trudniejszą. Miłość. Nienawiść. Złość. Ból. Strata. Miłość zakazana jest dla nich jak śmierć. Powoli ich wykańcza. Z każdym dniem coraz bardziej boli. Ona zaczęła własną walkę gdy on ją wyniszczał. Dawno by przegrała gdyby nie jego miłość. Czy to nie jest dziwne, kochać kogoś i zarazem go nienawidzić ? Czy możliwe jest to by pokochać swojego wroga ? Czy wiesz jak to jest, gdy jedyna osoba która może cię uratować, sprawia Ci największy ból ? Czy pokochałaś kiedykolwiek osobę która była Ci zakazana ? Czy byś wszystko poświeciła dla miłości ? Ona tego nie chciała. Nienawidziła siebie że go pokochała i nigdy się do tego nie przyznała. Nie chciała miłości przez którą wszystko traciła. Nie chciała jego, ale tak bardzo go potrzebowała. Nie chciała się poświęcać. Ale nie miała już co poświecić, gdy ich sekret wyszedł na jaw. Wszystko straciła… Miała tylko Jego, ale czy mu wybaczy ?
  Czy miłość pokona śmierć ? A może to śmierć pokona ich…

  Zapraszam na http://aleksaharry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam do siebie, pojawił się już 2 odcinek ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Czy Ivy wybaczy Malikowi zachowanie na imprezie ? Pogodzą się ? Czy jednak Ivy nie ulegnie.
  Chcesz zobaczyć co będzie dalej ? Zapraszam do siebie na bloga !
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. http://never-had-trouble-getting-what-i-want.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. http://jedyna-milosc-1d.blogspot.com/
  zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam na mojego bloga z imaginami i przepraszam za spam xx

  http://onedirectionmojeimaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
  Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
  Louis Tomlinson to diler narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie.

  http://uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń

Clary G internetowy spis